למה בכלל להשקיע ב-SEO?

הרבה אנשים שואלים "למה להשקיע בקידום אורגני (SEO)?" התשובה היא פשוטה. אנשים מחפשים כל היום, כל יום כל דבר תחת השמש. גוגל מעבדת  3.5 מיליארד שאילתות חיפוש בכל יום. 3.5 מיליארד. ו -95% מהמחפשים נוטים להישאר בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש שלהם.

קידום אורגני עוזר לשים את האתר שלך מול אנשים כאשר הם מחפשים באינטרנט. וזה מועיל משתי סיבות:

  1. אתה יכול לענות על שאלות של לקוחות אונליין.
  2. המוצר או השירות שלך יופיעו לגולש בעמוד הראשון בגוגל בזמן שהוא מחפש לעשות רכישה

כמובן שגם חשבונות ברשתות החברתיות השונות גם עוזרות למתג את העסק שלך בפני הגולש בצורה חיוביות, אבל קידום אורגני עוזר למקם את העסק שלך מול הגולש בצורה חיובית בדרך טבעית ואורגנית יותר.

קידום אורגני בגוגל

לענות על שאלות של לקוחות

אנשים רבים אוהבים לעשות מחקר שוק לפני שהם קונים מוצר או שירות מסוים. הם רוצים לדעת את האיכות, המחירים, המאפיינים השונים והאפשרויות השונות של המוצר או השירות. אנשים רוצים גם לדעת כיצד המוצר הזה עוזר להם ומקל עליהם והאם יש להם סיבה אמתית לרכוש אותו. כאשר אנשים שואלים את השאלות האלה בגוגל לא תרצה שאת התשובות הם יקבלו ממך? בכך שאתה תהיה נוכח (עמוד ראשון בגוגל) בתהליך המחקר שלהם והם ישתמשו במקורות הידע שיש לך באתר, האמינות שלך בפני הלקוחות תגדל ובכך תוכל להמיר לקוחות פוטנציאלים ללקוחות קונים ובכך להגדיל את מחזור המכירות שלך ומעגל הלקוחות שלך שכן אם הם ירכשו ממך ויהיו מרוצים השמועה ברשת תתפשט ולקוחות נוספים יצטרפו לחגיגה.

להיות נוכח כאשר לקוח מוכן לעשות קנייה

צריך לזכור ש-95 אחוז מהגולשים אינם עוזבים את העמוד הראשון של תוצאות החיפוש ואינם אפילו עוברים לעמוד השני. עובדה זאת אומרת כי לעסקים שממוקמים בדף הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל יש פוטנציאל מכירה גבוהה יותר וסיכוי גבוה יותר להרוויח כסף. לכן, כאשר לקוח מחפש את השירות או המוצר שאתה מוכר כדאי ועדיף שאת האתר של החברה שלך הוא יראה ראשון, כדי שתוכל להמיר אותו מלקוח פוטנציאלי ללקוח משלם ולהרוויח יותר עסקאות בטוחות מהמתחרים שלך. קידום אתרים בגוגל היא השיטה הטהורה ביותר של שיווק ישיר – אנשים מחפשים ואתה שם כדי לענות על הצורך שלהם. אין מודעות קופצות, אין באנרים מוזרים רק האתר שלך שמוכן לרגע שבו לקוח נכנס ויוצא מרוצה עם המוצר או השירות שלך.

השקעה נכונה ב-SEO

העובדה שיש אתר אינטרנט טוב ואתה מוכר מוצרים נפלאים או מספק שירות מצוין לא מספיקה לך לנצח את המתחרים שלך בתוצאות החיפוש בגוגל. האתר שלך חייב להיות בנוי מבחינה קידומית ברמה הכי גבוהה, כדי שגוגל יוכל לדרג אותו גבוה כמה שיותר וגם יש צורך בביסוס נוכחות ומוניטין גבוהה ברשת. תוכנית נכונה של קידום אורגני עוזרת לך להראות לגוגל מדוע לאתר שלך מגיע להיות מקום ראשון בתוצאות החיפוש. תוכנית מסודרת של קידום אורגני עוזרת לקחת את האתר מהדף העשירי לדף הראשון בגוגל ועוזרת לך להמיר לקוחות פוטנציאלים ללקוחות משלמים.