7 מקורות סודיים בהם ניתן להשיג backlinks איכותיים

רוצה להכיר אתרים סודיים מאיפה שאפשר להשיג קישורים מאיכות גבוהה ובחינם?

טוב, אז תרגישו ברי מזל, היום אנחנו מגלים 17 מקורות בחינם!

אז אנחנו נזיז אל הוילון ככה תוכלו לראות יותר טוב…

תשמעו רגע: פה לא תקראו דברים על פרסומים בפורומים או תגובות בבלוגים וכל השיחות הזולות האלו. אז נתחיל?

 

  1. שלח את הקישורים שלך לאתרים החלפות קבצי אודיו.

 

בעולם הSEO אף אחד לא משתמש באתרים אלו, שזה פשוט משגע! כי זה נורא של לקבל קישורים משם.

 

ואל תתבלבלו, האתרים האלה הם אתרים עם דירוג גבוה מאוד שיכולים תאכלס לגרום הבדל בבניית אסטרטגיית של קידום אתרים. אתם רק צריכים ליצור קובת אודיו ולעלות אותם לאתר כדי לקבל קישור FOLLOW נחמד:

 

Reverbnation.com 
BandCamp.com 
YourListen.com
NoiseTrade.com

הנה תמונה לדוגמה:

backlinks

גם אם אתם לא מומחי מוזיקה, אתם יכולים להוציא את המיץ מהאתרים האלו עם הטכניקה הזאת. רק תלחץ "הקלט" במיקרופון של המחשב או מכיר סלולארי ותשיר כמו במקלחת, בדרך כלל אנשים לא שומעים את הקבצים האלו אז אתה לא צריך לדאוג אם אתה תזכה או לא בפרסי בגראמי.

מיותר להגיד שאנחנו לא רוצים שהאתרים האלו יהפכו למקורות ספאם. תיצור פרופיל אמיתי ושלא יראה ספאמי, אם לא ימחקו אותך מיד משם.

 

  1. בצע תרומות באתרים שונים

 

אם ההרגשה הנחמדה של מעשה התרומה לא מספיקה לך, אולי לקבל קישור לאתר שלך במחיר נמוך יכול לדחוף אותך לעשות זאת.

קיימים מלא אתרים עם דירוג גבוה אשר ניתן לתרום בהם, אני לא אגלה את האתרים שאנחנו משתמשים כי לא ראוי אבל תשתמשו בגוגל (מאמין שבשלב הזה אתם יודעים לעשות זאת כבר) ותיצרו קשר עם מנהלי האתר.

 

  1. חוות דעת על מוצרים

 

כן, חפשו חנויות פרטיות אשר מוכרות באינטרנט ותציעו להם לשים חוות דעת תמורת backlinks באתר שלו, בדרך כלל אין מתנגדים לדברים האלה, אם הם משחקים אותה קשוחים תציעו לו 4 חוות דעת מאנשים שונים תמורת הקישור. ואז שלחו לנו מייל ותספרו לנו מה קרה.

תבצעו חיפושים בנושאים שלכם, למשל אם אתם מתעסקים בקידום אתר בגוגל של מוסך. תבצעו חיפוש על חנויות של צמיגים או מוצרי ניקוי לרכבים. תעשו רשימה, שלחו אימייל אם ההצעה, ובום!.

 

  1. מסירת מוצרים ליוטיוברס

מה הכוונה? אולי אנחנו די מבוגרים כבר אבל היום יוטיוב יש מלא אנשים אשר יש להם "בלוג וידאו" והם נצפים בצורה מפחידה. תחפשו מישהו שמתקשר עם הנושא שלכם, תציעו לו לעשות וידאו ביחד או פשוט לשלוח לו מוצר שאתם מוכרים תמורת כמה מילים וקישור לאתר שלכם.

 

  1. דרישת קישורים

 

דרישת קישורים הם קלים – קודם כל אלייך לזהות כאשר מדברים על המוצר או אתר שלך ושאין להם קישור לאתר עליו. לאחר מכן אתם שולחים מייל לבן אדם האחראי לזה בצורה ידידותית, ומבקשים ממנו להוסיף קישור.

מאוד פשוט אבל עוצמתי.

במקום להגיד "ואי בא לי שישימו קישור לאתר שלי" אתם יכולים לקחת את הידיים שלכם ולבקש זאת!.

כאשר מישהו מדבר אלייך בדרך כלל זה כאשר מחבבים אותך או את המוצר שלך, גם אם לא שמו קישור. בדרך כלל שליחת מייל ידידותי מספיק כדי שיוסיפו קישור, אולי על הדרך תציעו לו הנחנה.

 

  • אם גוגל לא עוזר לך למצוא את המושגים האלה נסה עם כלים כמו: BuzzSumo net כדי לדעת שמדברים על המותג שלך.
  • תבדוק אם זה שמדבר אלייך הוסיף קישור למאמר, אם לא תעבור לצעד ג.
  • תיצוק קשר כדי לקבל קישור בחזרה:

שלח להם הודעה כזאת:

שלום "שם" !
רק כותב כדי להודות לך על זה שאתה מדבר על המוצר שלי, במאמר הנחמד שפרסמתם אתמול. אנחנו ממש מעריכים את זה, אני פונה אליכם כדי לדעת אם אתם יכולים להוסיף קישור לאתר שלי ככה לאנשים ימצאו אותנו בקלות כאשר יקראו את המאמר שלכם, בכל מקרה תודה על המאמר – המשיכו בעבודה טובה!
תודה.
"השם שלך"

ברור לכם שזאת רק דוגמה, תכתבו בעצמכם מה שנראה לכם הכי נכון, הכי קל להשיג קישורים כאלה, מניסיון.

 6. שלח את התוכן שלך לאתרי פידבאק.

 

ישנם מלא אתרים כדי לקבל פידבאק לגבי האתר שלך והייצוג שלו. כמעט כולם מאפשרים להוסיף קישור DOFOLLOW לאתר שלך. הנה דוגמה מאתר שנקרא: conceptfeedback.com

backlink

כמו שאתם יכולים לראות, ישנו קישור DOFOLLOW באתר הזה. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשים את האתר שלך אם תיאור קטן על איך תרצה לשפר אותו.

הנה כמה אתרים במשפחה:
ConceptFeedback.com 
BounceApp.com
SuggestionBox.com 
Criticue.com 

7. שיטת האדם האדיב

 

מדובר בטכניקה מאוד טובה ונפוצה בבניות אסטרטגיות לקידום, אנחנו השתמשנו בה כמה פעמיים כבר, הצעדים הם אלו:
א. קודם כל חפש אתרים או חנויות בתחום שלך. הדרל הכי טוב זה עם גוגל. למשל אם אתם מוכרים סבון גוף אתם יכולים לשנות לחפש "חנות ריחות" + "סבון".

ב. מצאתם ? יופי הצעד הבא זה לחפש באתר הזה קישורים שבורים. אתם יכולים להשתמש בכלים כמו Site Explorer

ג. מצאתם קישורים שבורים? אחלה! עכשיו תיצרו קשר עם בעל החנות או אתר ותגידו לו שיש לו קישור שבור, אם אתם רוצים תסבירו לו שיכול לפגוע במיקומים שלו ובלה בלה, ותציעו לו להחליף את הקישור השבור לאתר שלכם וכך תקבלו backlinks.