10 טיפים שאתם חייבים לדעת לפני שהחלטתם לבנות אתר חדש לעסק

אם החלטתם לבנות אתר חדש לעסק, הרי יהיה עליכם להביא מספר פרמטרים בחשבון במטרה לבנות אתר מקצועי.

בחנו את קהל היעד שלכם

הטיפ הראשון שנעניק לכם הוא לבחון את המאפיינים של קהל היעד שלכם. אם תצליחו לדייק בעת הגדרת הקהל שלכם, הרי יהיה לכם פשוט יותר בבניית האתר ותבינו את הצרכים שלהם.  כאשר אתם מגדירים את הקהל יש להתייחס לנתונים כמו אזור גיאוגרפי וקהל מסוים . בהתאם לבחירת קהל היעד יהיה ניתן להמשיך לשלב הבא- בחירת הצבעים של האתר.

הטיפ השני אשר יש להביא בחשבון זה איפיון מבנה האתר שלכם- עליכם לדעת כי לא כל פריט חייב להופיע באתר שלכם ולא כל תוכן מתאים לאתר שלכם. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבצע איפיון אתר.  שימו לב כי מבנה האתר צריך להיות אסתטי וכמובן נוח לגלישה עבור קהל הקוראים באתר.

הטיפ השלישי הוא גיבוש מבנה דף הבית. כאשר אתם בוחנים את הקהל שלכם יהיה עליכם לקבל החלטה באשר לתכנים אשר יופיעו בדף הבית. דף הבית נחשב לדף המרכזי ומהווה חלון ראווה לעסק שלכם ולכן חשוב מאד להשקיע בו. בבואכם לתכנן את דף הבית יש לשאול מספר שאלות כגון איזה מידע חשוב עבור הקהל שלכם.  במידה ודף הבית לא יהיה מעניין מספיק, הרי הקוראים יעברו למתחרים שלכם.

הקפידו על בידול בהשוואה למתחרים שלכם

בבואכם לבנות אתר חדש לעסק שלכם השקיעו מחשבה בבידול- זה הטיפ הרביעי בסדרת הטיפים אשר נעניק לכם.  הדפים הפנימיים של האתר צריכים להיות בעלי מבנה זהה, אבל יש לשמור על מבנה דף הבית ייחודי. הטיפ החמישי הוא יצירת רצף בין הדפים- כל דף באתר שלכם חייב להיות מעניין עבור הקוראים.  הטיפ השישי הוא הנעה לפעולה- חשוב מאד להניע את הקוראים באתר לפעולה ולגרום להם לקרוא יותר מידע. על מנת לעשות זאת יש לשלב בין גרפיקה ותוכן .

בניית אתרים באמצעות הקפדה על הפרטים

בעת בניית אתרים לעסקים יש לחשוב על בחירת הדפים הפנימיים אשר מסייעים לכם לקדם את האתר- זהו הטיפ השביעי. מדובר במשימה חשובה המצריכה סינון רב, כאשר יהיה עליכם להפריד בין העיקר והטפל על מנת לעצב את האתר בצורה נכונה.  

הטיפ השמיני הוא בחירת פלטפורמה נכונה- כיום תמצאו מגוון רחב של פלטפורמות וחשוב מאד לבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר. הטיפ התשיעי והחשוב הוא בדיקת תקינות- בבואכם לבנות אתר חדש לעסק עליכם לבדוק כי הכל עובד כפי שצריך ואין הפתעות. הטיפ העשירי והאחרון הוא לבצע אופטימיזציה- ביצוע אופטימיזציה לאתר יכלול בין היתר בדיקה של עליית תכנים וכן בדיקת נגישות- האם אתם מצליחים להיכנס לאתר מכל מקום.