5 טיפים לבניית אתר וורדפרס

וורדפרס יצרה שינוי משמעותי בכל הקשור לעבודה על עיצוב האתר היום כבר לא צריך לפנות למתכנים, להלן 5 טיפים שימושיים ביותר איך ניתן לבנות אתר בצורה המהירה והטובה ביותר.

בניית אתר וורדפרס בקליק היא בהחלט אפשרית.

וורדפרס היא מערכת חינמית לבניית אתרים מקצועיים. כיום וורדפרס היא המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים. מאות אלפים של אתרים לא טועים! למה לשלם אם אפשר לשלם הרבה פחות או בכלל לא?

בגלל שהמערכת המדהימה הזו כבשה את עולם הווב, קבלו 3 טיפים חשובים וטובים לבניית אתר וורדפרס מוצלח:

  1. בחרו תבנית מתאימה- יש תבניות רבות וכל אחת היא בסגנון שונה. הנראות של האתר שלכם היא חשובה מאוד, המבנה, הצבעים וכיוצא בזאת. השקיעו מעט יותר מחשבה באפיון הוויזואלי ובחרו בתבנית שבאמת תתאים לאופי האתר אותו אתם בונים.
  2. בצעו התאמות - בחרתם תבנית מוצלחת לאתר שלכם? נהדר, אבל לטאצ' הייחודי שלכם אין תחליף. אל תבנו על השבלונה כפי שהיא, יש לכם את כל הכלים בכדי שתבצעו התאמות כראות עיניכם ותחדדו את התבנית כך שתתאים לכם במדויק. היעזרו בהם.
  3. הממשק הניהולי של הוורדפרס, הוא פשוט ונוח. נסו ללמוד אותו בכדי להכיר את 'מאחורי הקלעים' של האתר שלכם טוב יותר, ותדעו כדאי לתפעל אותו במידת הצורך.

איך מתחילים בניית אתר וורדפרס בקליק? עם בחירה של תבנית מעוצבת מתאימה

מתחילים בבחירת תבנית. תבניות העיצוב הן אוסף של תבניות שמתכנתים מכל רחבי העולם כתבו בקוד וקידדו על מנת לאפשר לכל המשתמשים של וורדפרס לבנות אתרים יפהפיים בעצמם.

מה שיפה הוא, ברגע שאתם בוחרים תבנית, בעיקרון, זהו, יש לכם אתר. כמובן שזה לא באמת סוף הסיפור, ויש עוד לשנות עיצובים את תרצו, וכמובן להזין תכנים, להעלות תמונות, להוסיף פה טופס ושם עוד פיצ'ר, אבל סה"כ התבנית היא הבסיס של הארת שלכם, והבחירה בתבנית יוצרת את האתר, טוב, את יסודותיו.

בניית אתר וורדפרס בקליק – באיזו תבנית כדאי להשתמש

יש מאגר עצום של תבניות עיצוב לאתרי וורדפרס. בניית אתר וורדפרס בקליק מתחילה בבחירת התבנית. מלאי תבניות העיצוב מתעדכן ומתחדש כל הזמן, אנשים מעלים עוד ועוד תבניות בסגנונות שונים. הכל כדי שלא יחסרו למשתמשים אפשרויות עיצוב.  

מרבית התבניות תומכות רק באנגלית אבל יש כמה תבניות שתומכות גם בעברית.

סביר מאוד להניח שתמצאו יותר מתבנית אחת שתמצא חן בעיניכם, בכל זאת, יש תבניות נציין רק שיש תבניות המוצעות בתשלום ויש תבניות המוצעות בחינם.

אלו הן שלוש תבניות מוצלחות ונפוצות במיוחד: תבנית BRIDGE, תבנית ENFOLD ותבנית AVADAR.

עוד פוסטים שיכולים לעניין אותך
למה חשוב לקדם אתרי איקומרס בגוגל

למה חשוב לקדם אתרי איקומרס בגוגל

למה חשוב לקדם אתרי איקומרס בגוגל קידום אתרי איקומרס בגוגל הוא חיוני להנעת תנועה, הגדלת הנראות ומקסום פוטנציאל המכירות בגול

למה כדאי לקחת מזכירה אישית לעסק

למה כדאי לקחת מזכירה אישית לעסק

למה כדאי לקחת מזכירה אישית לעסק שכירת מזכירה אישית לעסק יכולה להציע יתרונות רבים ולתמוך בהיבטים שונים בחיים המקצועיים. במאמר

איך לבחור עורך וידאו פרילנסר

איך לבחור עורך וידאו פרילנסר

איך לבחור עורך וידאו פרילנסר בעת בחירת עורך וידאו עצמאי לפרויקט הרצוי, חשוב לקחת בחשבון גורמים שונים כדי להבטיח שמוצאים