קידום אתרים בגוגל עם באנר ישראל.

אם הגעת לכאן רוב הסיכויים שאתה מחפש חברת קידום אתרים בגוגל - כן אנחנו יודעים כמה אתם שומעים מחברים או אנשים שממליצים לכם "תעשה קידום בגוגל, זה מה שהולך היום" " רק אינטרנט היום" או משפטים דומים לאלו.

קידום אתרים בגוגל

קידום בגוגל עם חברה מקצועית

קידום אתרים לבד הוא מאוד קשה אם אין לך ניסיון או משאבים דרושים אשר יכולים לסייע לך להופיע ולטפס למעלה במנועי החיפוש. אנחנו חושבים שמדריך פשוט באינטרנט לא יעשיר אותך בידע מספיק מקצועי ואם כן, אי אפשר להשוות לניסיון ולכלים המתקדמים שיש בידנו. זה לא רק אופטימיזציה לצערנו, גוגל היום מקשה (לטובה ולרעה) על האתרים.

קידום אתרים לבד הוא מאוד קשה אם אין לך ניסיון או משאבים דרושים אשר יכולים לסייע לך להופיע ולטפס למעלה במנועי החיפוש. אנחנו חושבים שמדריך פשוט באינטרנט לא יעשיר אותך בידע מספיק מקצועי ואם כן, אי אפשר להשוות לניסיון ולכלים המתקדמים שיש בידנו. זה לא רק אופטימיזציה לצערנו, גוגל היום מקשה (לטובה ולרעה) על האתרים.

מהו קידום אתר בגוגל אורגני ?

SEO הוא קיצור של Search Engine Optimization. זהו פתרון קריטי לחשיפה מקסימלית של האתר באינטרנט כתוצאה ממיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. הקידום מתבצע באמצעות סדרה של פעולות מקצועיות, שמטרתן השבחת האתר והתאמתו למנועי החיפוש. אנו מציעים קידום אתרים ברמה הגבוהה ביותר ופעולות SEO שאנו מציעים כוללות:

 • אסטרטגיה – תכנון אסטרטגיית קידום מותאמת אישית לאתר ולעסק.
 • מילות חיפוש – מחקר מילות חיפוש של גולשים לשם הטמעה בתוכן האתר.
 • תוכן – אספקת תוכן ברמה הגבוהה ביותר בהתאם למחקר מילות החיפוש.
 • מאמרים – כתיבת מאמרים מקצועיים לשם יצירת תנועה באתר והחלפת קישורים.
 • שיתופי פעולה – יצירת שיתופי פעולה עם אתרים אחרים.
 • מנועי חיפוש – אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש באמצעות תגיות מדויקות שדרכן סורק גוגל את האתר.
 • חשיפת האתר – חשיפת האתר באתרי מאמרים, בפלטפורמות מדיה חברתית, בפורומים רלבנטיים, באתרי אינדקסים ועוד.
 • מעקב על יחס ההמרה באתר – מעקב צמוד על יחס ההמרה באתר, הכולל מעקב על היחס בין כניסת גולשים לאתר לבין כמות הגולשים שביצעו אליכם פניות. בהתאם לתוצאות נספק ייעוץ כיצד לשפר את יחס ההמרה.
 • הנעת גולשים – הנעת גולשים ומתעניינים לאתר שלכם דרך רשתות חברתיות, פעולה שהאלגוריתם של גוגל מתגמל בהעלאת דירוג האתר.
אופטימיזציה גוגל
למה לקדם בגוגל

למה דווקא גוגל ?

על העובדה שגוגל הוא מנוע החיפוש המוצלח ביותר בעולם אי אפשר לערער, גם על עצמכם תוכלו לגלות שאתם משתמשים במנוע זה לפחות כמה פעמים ביום על מנת לקבל תשובות לשאלות, למצוא את האתרים הרלוונטים למה שאתם מחפשים, למצוא יחסי עבודה כאלו או אחרים ועוד...זאת הסיבה שלעשות קידום אתרים בגוגל היא בחירה מעולה. אז להלן כמה עובדות מעניינות על מנוע החיפוש Google:

 • גוגל הוא האתר הנצפה ביותר בארץ (אחריו פייסבוק).
 • גוגל תופס נתח שוק של כ80 אחוז בארץ (השאר מתחלק עם שאר מנועי החיפוש.. Bing, Yahoo, Walla, Nana10...).
 • כ70 אחוז מהמכירות בעולם מתבצעות באינטרנט.
 • 90 אחוז מהכניסות לאתרים מתבצעות דרך מנועי חיפוש.
 • הרוב הכולל של הגולשים נכנס דרך התוצאות האורגניות ולא דרך הקישורים הממומנים.
 • פחות מ10 אחוז מהגולשים יגיע לדף השני בתוצאות החיפוש.
 • אם אתה לא בעמוד הראשון... אתה לא קיים.

התוצאה של קידום SEO

פעילויות SEO אלה פועלות בו זמנית על קידום האתר בשני מישורים:

 • השבחת האתר מבחינה פנימית – אופטימיזציה מקסימלית של האתר כגון התאמה למנועי חיפוש, הטמעת תוכן איכותי המותאם למחקר מילות חיפוש, זרימה רעיונית פנימית נכונה של דפי האתר, מעקב יחס המרה ועוד.
 • השבחת האתר מבחינה חיצונית – חשיפת האתר באתרים אחרים, יצירת לינקים מגוונים אל האתר מפלטפורמות שונות באמצעות החלפת קישורים, החלפת מאמרים ועוד.
קידום SEO בגוגל
היתרון בקידום מומלץ

היתרון של באנר ישראל בקידום אתרים

באנר ישראל מעודכנת בחידושים בתחום קידום אתרים אורגני ומכירים את כל השינויים שגוגל עורכת באלגוריתם החיפוש שלה. אנו מספקים מערך של קידום אתרים בגוגל דינמי בסביבה משתנה, ודואגים בראש ובראשונה לקידום אתרים הוגן ואתי שישמור על המוניטין של העסק שלכם.

בנוסף, אנו מספקים מאמרים איכותיים ומקצועיים אשר עוזרים לבן אדם(עם רקע או ידע מקצועי) לקדם את האתר בעצמו, אתם יכולים לגלות את כל הכתבות על קידום ואינטרנט בבלוג קידום אתרים שלנו, לא נספר לכם את המתכון הסודי של באנר ישראל, אבל יש מספיק מידע כדי לתת את הצעד הראשון. תוכלו לראות למשל מדריך SEO, מה זה דומיין ועוד כמה מאמרים מעניינים. לא לחכות יותר ותיצרו איתנו קשר.

המקצועיות שלנו תזניק את האתר שלכם למעלה במנוע החיפוש של גוגל ותאפשר לכם העלאת הכנסות משמעותית באמצעות לידים, פניות גולשים וסגירת עסקאות.

איך קידום אתרים יעזור לי ?

זה לא סוד שאחד הכלים השיווקים החזקים ביותר בעולם היום הוא האינטרנט, ההמצאה הגאונית הזאת שמאפשרת לכמות מידע אין סופית להיות נגישה לכל אחד שיבקש אותה. וזאת לא המצאה חדשה להשתמש באינטרנט בתור כלי שיווקי. רוב החברות היום מחזיקות באתר אינטרנט.

אז איך אתם מקבלים יתרון על האתרים שלהם? פה בדיוק תמון הסוד בקידום אתרים (אורגני וממומן). זה ידוע שהיום כשבנאדם מחפש סוג של שירות מסויים או מוצר כלשהו, לרוב הדבר הראשון שהוא יעשה זה ירוץ לגוגל ויחפש את התשובה שלו שם. ולרוב הוא באמת ימצא אותה. ככה שאם אתם דואגים שהאתר שלכם ימצא בראש תוצאות החיפוש בגוגל לחיפושים המתאימים לכם, אתם בעצם מספקים ללקוח הפוטנציאלי הזה את התשובה. ועם כמות האנשים העצומה שפונה למנועי החיפוש הגדולים וגוגל בפרט בשביל מענה, הימצאותכם בראש תוצאות החיפוש תפנה אליכם את כמות האנשים העצומה הזאת.

קידום עוזר לעסק
תוכן SEO לקידום

למה טוב לעסק שלי להיות בתוצאות הראשונות?

קידום אתרים בגוגל יש לו חשיבות גדולה מאוד להצלחת האתר אותו אנו רוצים לקדם להצלחה מסחרית ואו לכל הצלחה אפילו לא מסחרית, כשאנחנו רוצים אתר טוב אנחנו רוצים שגם תיהייה לו תנועה בלתי צפוייה (תנועה שלא מפרסומים ברשתות החברתיות ולא מפרסומים ממומנים וכו'.). אנו רוצים שתיהייה תנועה של אנשים שרוצים את הנושא, לדוגמא: "פרסום באינטרנט" - יחפשו בגוגל וימצאו אותנו במקום הראשון. מצב כזה זה חצי ליד מוכן לרכישה בגלל זהוא נכנס לעמוד שכבר מעוניין לקנות את השירות או מוצר, זה לא גולש שנכנס כי פרסמו לו סתם אלא כי הוא רוצה בדיוק את זה והוא מוצא את זה אצלינו דרך גוגל, כניסה כזו זה כבר 60% מעסקה השאר זה כבר העבודה של האתר, עיצובו והנוחות שלו (לכן גוגל מנסה כמה שיותר להקשות עלינו על מנת להפוך את האתר כמה שיותר נוח למשתמש ושיגיע לתוצאה אופטימאלית מכל חיפוש שלו.) נסיים ונאמר שכשאנחנו משקיעים בנושא של קידום אתר במנועי חיפוש ואנחנו מצליחים בזאת, התוצאות הופכות למושלמות!